Justyna Chełchowska

Edytuj Profil

Justyna Chełchowska, założycielka firmy Stylowy Biznes czyli projektowanie i wdrażanie wizerunku w biznesie.

Justyna jest menadżerem z długoletnim stażem i doświadczeniem w pracy w korporacji, trenerem-szkoleniowcem, stylistką wizerunku biznesowego oraz fotografem gdzie specjalizuje się w fotografii portretowej (wizerunkowej, kobiecej, sensualnej).

Ofertę swoją kieruje zarówno do klienta biznesowego jak i indywidualnego. Zajmuje się konsultacjami, mentoringiem oraz szkoleniami z zakresu dress code'u.  Tworzy i wdraża standardy obsługi klienta w obszarach komunikacji z klientem/kontrahentem, utrzymaniem z nim relacji, audytów wizerunkowych otoczenia firmy. Pomaga właścicielom firm, pracownikom odnaleźć swój wizerunek - nie narzuca, nie przebiera tylko ubiera. 

W przypadku klienta indywidualnego swoje usługi kieruje do kobiet gdzie wykorzystuje swoją empatię, doświadczenie oraz autorskie metody w budowaniu, wzmacnianiu ich poczucia własnej wartości poprzez wizerunek i dobre samopoczucie. 

Motto: „Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne” (Vivien Leigh) 

Dodatkowo bierze udział w dwóch projektach, gdzie jednym z nich jest działalność w Stowarzyszeniu OGWB, gdzie pełni funkcję wiceprezes Stowarzyszenia.