Justyna Chełchowska

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w instytucjach finansowych i bankowych. Przez kilkanaście lat zarządzałam oddziałem jednego z banków w Olsztynie. Współpracowałam z przedsiębiorcami wspierając ich biznesy w zakresie finansowania firm a także tworzenia dla nich długofalowej polityki pozwalającej utrzymać im płynność finansową. Brałam udział w licznych projektach, w tym opiniowania regulaminów i procedur bankowych czy udział w Radzie Biznesu Banku.

Obecnie współpracuję z Kancelarią Prawną What.Now, gdzie zajmuję się przede wszystkim restrukturyzacjami i upadłościami firm oraz gospodarstw rolnych. 

https://www.facebook.com/StrefaUslugdlaBiznesu

Oprócz tego spełniam się jako fotograf oraz stylistka wizerunku. Ofertę swoją mam skierowaną przed wszyskim do Przedsiębiorców (szkolenia z zakresu wizerunku, fotografia biznesowa/wizerunkowa) oraz osób fizycznych (fotografia portretowa).

https://www.facebook.com/Foto-Portrety-Justyna-Che%C5%82chowska-115028514420588

 

W Stowarzyszeniu pełnię funkcję Wicepres, odpowiedzialna jestem za komunikację oraz wizerunek. W pracy z klientem kieruję się przede wszystkim rzetelnością, odpowiedzialnością oraz szacunkiem do drugiego człowieka.