Justyna Chełchowska

Od 1997 r. związana jestem z branżą usług finansowych. Od 2016 r. specjalizuję się w obsłudze firm z sektora mikroprzedsiębiorstw a szczególnie: doradztwo kredytowe, analiza dokumentacji kredytowej i wydawanie decyzji kredytowych, wsparcie w zakresie sporządzenia rachunków przepływów pieniężnych oraz tworzenia biznes planów. Obecnie reprezentuję Nest Bank gdzie od 2007 r. z sukcesami zarządzam placówką oddziału w Olsztynie. Od 2016 r. jestem członkinią Rady Biznesu Banku gdzie biorę udział w tworzeniu i realizacji nowych projektów, opiniowaniu założeń oraz leanowaniu procesów w organizacji.

Moje motto: „Człowiekiem się jest, dyrektorem się bywa”.

Prywatnie interesuję się fotografią. Czas wolny lubię spędzać na długich spacerach i jodze.

Nest Bank I Oddział w Olsztynie

Nest Bank I Oddział w Olsztynie

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw. W Nest Banku wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią naszym klientom i ich bliskim spokój oraz poczucie bezpieczeństwa, których potrzebuje każda rodzina. Tworząc ofertę bazujemy na bezpośrednich rozmowach z klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach.

Chcemy być dla naszych klientów realnym wsparciem w codziennym życiu. Dlatego wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym mogą oni bezpiecznie i spokojnie gospodarować swoimi finansami. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. Dzięki temu jest dostępny wszędzie tam, gdzie potrzebują go klienci.

Adres: Kościuszki 87
10-552 Olsztyn