Edyta Derecka

Edytuj Profil

Jestem terapeutą medycyny informacyjnej i częstotliwości. Moje motto: Dostrój się do swojego nieograniczonego potencjału. Ujrzyj to, co niewidzialne. Zajrzyj za zasłonę podświadomości.

W oparciu o analizę indywidualnego pola informacyjnego pomagam dostrzec blokady, fałszywe wzorce, przekonania czy wdrukowania i zbalansować ich wpływ na nasze życie prywatne i zawodowe. Wiem, jakie szczególne znaczenie ma energia, w której przebywamy i informacje, które odbieramy i generujemy. To w jakiej energii jesteśmy, wpływa na całe nasze życie – zdrowie, finanse, pracę, relacje, rodzinę.

Człowiek nie tylko jest odbiornikiem i nadajnikiem informacji i energii ale też rezonatorem. A to znaczy, że przez wytworzenie zamierzonego rezonansu z wybranymi emocjami i energią jest w stanie wykreować, to co potrzebuje. Rezonans z nowym JA, harmonijną relacją , satysfakcjonującą pracą czy z obfitością tworzy nową energię.  A jeśli kreujesz nową energię, kreujesz swoje nowe możliwości i nowe życie.

Jedną z przyczyn, że nie prowadzimy satysfakcjonującego nas życia, to najczęściej nasze nieświadome fałszywe przekonania i wdrukowane wzorce. A to tylko jeden z poziomów. Blokady mogą istnieć na poziomie duchowym, karmicznym, systemowym, energetycznym, informacyjnym, biochemicznym  czy w środowisku. Wiedząc , jakie wzorce, przekonania, traumy czy uwikłania systemowe odgraniczają nas od obfitości oraz co wspiera zmianę i dostrojenie się do naszych potencjałów można efektywniej i w trwały sposób dokonać procesu transformacji tych obszarów życia, w których czujemy niedobory.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jak wygląda terapia, zapraszam na mój kanał na YT m.in. na materiał jak wygląda sesja TimeWaver

W mojej pracy terapeutycznej na poziomie fizycznym i psychicznym, integruję częstotliwość regeneracji ludzkiego DNA – 150mHz dzięki stosowaniu urządzenia 150 MHz wg. D. Broersa oraz kwantowo-fizykalny system TimeWaver, łączący działanie specyficznych częstotliwości oraz pola informacyjnego.

TUNE-IN dr Edyta Derecka

TUNE-IN dr Edyta Derecka

Jestem terapeutą medycyny informacyjnej i częstotliwości. 

Prowadzę terapię mającą na celu holistyczną (czyli obejmującą wiele poziomów) transformację na poziomie personalnym i biznesowym.  

Jedną z przyczyn, że nie prowadzimy satysfakcjonującego nas życia, to najczęściej nasze nieświadome fałszywe przekonania i wdrukowane wzorce. A to tylko jeden z poziomów. Blokady mogą istnieć na poziomie duchowym, karmicznym, systemowym, energetycznym, informacyjnym, biochemicznym  czy w środowisku.

Wiedząc , jakie wzorce, przekonania, traumy czy uwikłania systemowe odgraniczają nas od obfitości oraz co wspiera zmianę i dostrojenie się do naszych potencjałów można efektywniej i w trwały sposób dokonać procesu transformacji tych obszarów życia, w których czujemy niedobory.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jak wygląda terapia, zapraszam na mój kanał na YT na materiał jak wygląda sesja TimeWaver

W mojej pracy terapeutycznej na poziomie fizycznym i psychicznym, integruję częstotliwość regeneracji ludzkiego DNA – 150mHz dzięki stosowaniu urządzenia 150 MHz wg. D. Broersa oraz kwantowo-fizykalny system TimeWaver, łączący działanie specyficznych częstotliwości oraz pola informacyjnego.

http://www.tune-in.pl

ul. Bałtycka 91h, 11-041 Olsztyn