Angelika Kubas

Edytuj Profil

Jestem trenerem biznesu i coachem. Praca z ludźmi jest dla mnie pasją. Jestem praktykiem biznesu, kilkanaście lat współpracowałam z największymi firmami korporacyjnymi Warmii i Mazur. Doświadczenie zdobywałam we współpracy z najbardziej wymagającymi klientami sektora finansowego. Uczestniczyłam w prowadzeniu trudnych negocjacji biznesowych realizowanych dla dużych instytucji bankowych.

Szkolę w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w biznesie. Specjalizuje się w obszarze obsługi klienta, budowania relacji, technik sprzedaży i negocjacji a także w szkoleniach z kompetencji miękkich.

W coachingu nastawiona jestem na partnerską interakcję budowaną na fundamencie bezpieczeństwa, świadomości i etyki zawodowej. Szczególnie dobrze czuje się w life coachingu i coachingu biznesowym. Buduję społecznośc kobiet pod marką Kobieca Droga https://kobiecadroga.pl/ wspierając kobiety w ich rozwoju osobistym.

Z wykształcenia jestem ekonomistką, absolwentką szkoły trenerskiej w Firmie 2000 Sp. z o.o. (obecnie DTI Polska) oraz dyplomowanym coachem Grupy SET z certyfikacją IES.

Zapraszam do współpracy :)