Bartosz Jarmoszko

Edytuj Profil

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z pośrednictwa nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim. Pierwszą firmę założyłem już w trakcie studiów magisterskich, w 2005 roku. Z branżą finansową jestem związany od 2008 r. Przygodę z nieruchomościami rozpocząłem w 2012 r. W roku 2019 przekształciłem jednoosobową działalność gospodarczą w 2 spółki: Raj Capital Invest sp. z o.o. oraz Raj Real Estate Invest sp. z o.o., dzięki czemu, już formalnie, biznes mogę prowadzić z kochaną żoną.

Prywatnie mąż, ojciec Zośki, Helenki i Filipa oraz 2 kotów – Jarka i Yoko-zuny. Fan Liverpool FC oraz koszykówki NBA.

Twoje Bezpieczne Finanse

Twoje Bezpieczne Finanse

Działamy w branży finansowej i nieruchomości od 2008 roku. Te lata doświadczeń to wystarczająco dużo czasu, aby wyciągnąć wnioski, że zarówno finanse jak i nieruchomości potrzebują zmiany obsługi. Zmiany dzięki której przestaniesz być traktowany jak numer ewidencyjny, ale jak ktoś kto ma dla nas ogromne znaczenie. Chcemy budować z Tobą coraz lepsze relacje. Relacje oparte na zaufaniu i szacunku dla wartości i celów przez Ciebie reprezentowanych.

https://tbfolsztyn.pl

ul. Bema 1c, 10-514 Olsztyn

Raj Capital Invest sp. z o.o.

Raj Capital Invest sp. z o.o.

Powołując do życia spółkę Raj Capital i wpisując ją do rejestru instytucji pożyczkowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, naszym głównym celem było tworzenie relacji opartych na zaufaniu, poszanowaniu drugiej osoby oraz wartości i celów przez nią reprezentowanych. W naszej opinii jest to jeden z kluczowych elementów zdrowego funkcjonowania w dzisiejszym, pędzącym świecie.

Mając to na uwadze musieliśmy przemyśleć – jakich zmian wymaga branża finansowa, aby wartości, do których nieustannie dążymy, nabrały realnych kształtów.

Stąd wziął się pomysł rekonstrukcji sedna wnioskowania o pożyczkę – etapu przedstawienia oferty.

Jak na ogół to wygląda? Przez wiele lat przygotowywania ofert kredytowych (pożyczkowych) widzieliśmy ten sam, powtarzający się schemat – składasz wniosek o finansowanie, bank lub firma pożyczkowa po przeanalizowaniu Twoich cech osobowościowych i finansowych przedstawia (lub nie) ofertę, która jest ustandaryzowana. Rzadko widzieliśmy możliwość negocjacji cenowych, a jeśli już to w niewielkim zakresie. Generalnie – albo przyjmujesz ofertę instytucji finansowej albo odchodzisz „z kwitkiem”.

Jak to wygląda u nas? Chcemy wysłuchać Ciebie – powiedz nam jaką kwotę potrzebujesz i jak zamierzasz ją oddać. Jesteśmy otwarci na Twoją ofertę – powiedz nam ile czasu potrzebujesz na zwrot pożyczonej kwoty oraz w jakich ratach zamierzasz to zrobić. Bo Ty najlepiej wiesz jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza i na jaki sposób zwrotu pożyczki pozwala Twój domowy lub firmowy budżet.

Jeśli Twoja oferta będzie dla nas satysfakcjonująca – podpiszemy umowę, jeśli z jakiegoś powodu uznamy, że nas nie zadowala – ponegocjujemy. Jeśli nie dojdziemy do porozumienia – rozejdziemy się w zgodzie. I tyle.

Oczywiście mamy pewne ramy, takie jak maksymalna kwota oraz maksymalny okres pożyczki. Jeśli jednak te ramy okażą się dla Ciebie za wąskie – poszukamy odpowiedniej oferty w jednej z kilkudziesięciu współpracujących z nami instytucji finansowych – bankach, firmach leasingowych lub firmach pożyczkowych.

Koniecznie też zapamiętaj - jeśli nie masz pomysłu na ofertę, to nic straconego – zawsze to my możemy wyjść z propozycją, którą zaakceptujesz lub nie.

Dlaczego tak możemy robić? Ponieważ jesteśmy firmą, która ma czas i możliwość podejścia do każdego klienta indywidualnie. Ponieważ uważamy, że wysłuchanie drugiej strony jest podstawą budowania dobrych i długich relacji. Ponieważ gdyby nie Ty – nie mielibyśmy pracy, dlatego zależy nam, abyś po spotkaniu z nami był szczęśliwy z osiągnięcia celu – swojego celu.

Nadto, nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować unikatowy program szkoleń, przygotowujący przedsiębiorców do odpowiedzialnego i racjonalnego korzystania z produktów finansowych.

Pomagamy również konsumentom odzyskać od instytucji finansowych nadpłacone koszty pożyczki lub kredytu, w przypadku ich wcześniejszej spłaty.

https://gruparaj.pl/

Bema 1c, 10-516 Olsztyn

Raj Real Estate Invest sp. z o.o.

Raj Real Estate Invest sp. z o.o.

Podstawowym elementem działalności naszej spółki jest kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek, popularnie zwany „flipowaniem”. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy również ocenić potencjał danej nieruchomości.

W swoim portfelu posiadamy nieruchomości na wynajem, zarówno w całości jak i w podziale na pokoje.

W ramach spółki podpisujemy również umowy rent hipotecznych oraz dożywocia.

https://gruparaj.pl/

Bema 1c, 10-516 Olsztyn