Maciej Janicki

Edytuj Profil

Właściciel firmy Filmowanie Kreatywne zajmującej się działalnością filmowo – reklamową.

www.instagram.com/filmowaniekreatywne

www.facebook.com/filmowaniekreatywne

 

Filmowanie Kreatywne Maciej Janicki

Filmowanie Kreatywne Maciej Janicki

Absolwent kulturoznawstwa o specjalności filmoznawstwo UJ w Krakowie. Filmowiec, dokumentalista, którego filmy były prezentowane m.in. na festiwalach Euroshorts w Warszawie, Krakowskim Festiwalu Filmowym, Warszawskim Festiwalu Filmowym, OFF CINEMA. Właściciel firmy Filmowanie Kreatywne zajmującej się działalnością filmowo – reklamową.
Tworzy treści wideo na platformach stockowych: iStock, Getty Images, Blackbox, Shutterstock, Pond5, AdobeStock, Vimeo Stock.

www.youtube.com/c/FilmowanieKreatywne/videos

 

Oferujemy:

Spot reklamowy

Realizujemy filmy reklamowe wywołujące emocje, sprawiające, że reklamowany produkt lub usługa zostają zapamiętane. Dostosowujemy reklamy do nośników: telewizja, kino, Internet, outdoor.

 

Reportaż filmowy

Robimy reportaże z ważnych wydarzeń w Polsce. Jesteśmy także do dyspozycji klientów na organizowanych przez nich eventach, szkoleniach i konferencjach.

 

Filmowanie i fotografia z powietrza w 4K

Usługi dronem to nasza specjalność! Wykonujemy zdjęcia oraz filmy w 4K. Dostarczamy surowy materiał jak i zajmujemy się postprodukcją. Posiadamy Licencje UAVO oraz ubezpieczenie OC.

 

Film wizerunkowy

Realizujemy filmy firmowe dedykowane konkretnemu zagadnieniu np. opowiadamy o firmie, jako pracodawcy, albo prezentujemy jej działalność społeczną.

 

Film korporacyjny

Tworzymy filmy, których zadaniem jest prezentacja firmy: opowiadamy o specyfice działalności, pokazujemy, co firma oferuje oraz jakie są jej przewagi rynkowe. Pomagamy wzmacniać wizerunek.

 

Film dokumentalny

Realizujemy filmy dokumentalne na potrzeby nadawców telewizyjnych i dystrybutorów. Wyszukujemy interesujące tematy i produkujemy własne dokumenty, na które później udzielamy licencji.

http://www.filmowaniekreatywne.pl

Olsztyn, 10-900 Olsztyn