Damian Zawadzki

Edytuj Profil

Z ubezpieczeniami związany już kilkanaście lat. Magister Prawa i Absolwent Uczelni Łazarskiego/ASBiRO studiów podyplomowych MBA Przedsiębiorczość. Dyrektor w Kancelarii Ubezpieczeniowo – Finansowej ZAWADZCY zajmującej się przede wszystkim ubezpieczeniami na życie. Prezes Akademii Ubezpieczeń Sp. z o.o. firmy szkoleniowej. Autor bloga Uczciwie o ubezpieczeniach i autor podcastu Ubezpieczeniowy Flow. Przewodniczący Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu – grupy networkingowej. Szkoleniowiec i Mentor dla młodych i doświadczonych Agentów. Wiceprezes, ale też jeden z założycieli Stowarzyszenia Doradców „Bezpieczna Perspektywa”

Kancelaria Ubezpieczeniowo - Finansowa ZAWADZCY

Kancelaria Ubezpieczeniowo - Finansowa ZAWADZCY
Kancelaria Ubezpieczeniowo - Finansowa ZAWADZCY. Damian i Ryszard Zawadzcy zabezpieczają życie i biznesy ponad 1300 Klientów indywidualnych i kilkaset firm. Twórcy Akademii Ubezpieczeń - pierwszej w Europie platformy online dla Agentów ubezpieczeniowych. Prezesi Stowarzyszenia Doradców Bezpieczna Perspektywa.

http://www.zawadzkiryszard.pl

Al. Wojska Polskiego 19/11, 10-224 Olsztyn

Akademia Ubezpieczeń

Akademia Ubezpieczeń
Firma szkoleniowa działająca na terenie całego kraju. Szkolenia skierowane do Agentów ubezpieczeniowych specjalizujących się w ubezpieczeniach życiowych. Dodatkowo platforma internetowa, działająca pod tą samą nazwą.

http://www.akademiaubezpieczen.eu

Al. Wojska Polskiego 19/11, 10-224 Olsztyn