Sebastian Lech

Edytuj Profil

Jestem właścicielem firmy Uratujemy Twoje Dane sp. z o.o. , 

Technologia pasjonowała mnie od dzieciństwa. Uwielbiałem dowiadywać się jak działają urządzenia i jak wyglądają od środka. Kierunek studiów był zatem oczywisty - Informatyka. Pierwszą firmę założyłem wspólnie z moją mamą w 2006 (serwis komputerów i kawiarenka internetowa)

Jednym z pierwszych moich sukcesów było stworzenie prototypu komputera do zastosowań zgrywania danych w helikopterach podczas pomiaru i fotografowania linii wysokiego napięcia oraz archiwizacji tych danych.

Jednak nic nie sprawia mi tak wielkiej satysfakcji zawodowej, jak odzyskiwanie i zabezpieczenia danych moich klientów. Świadomość tego, że pomagam uruchomić organizacje firm na nowo, po awarii lub ratuję dane sentymentalne osób prywatnych daje mi także poczucie wielkiej odpowiedzialności.

W profesjonalnym laboratorium mojej firmy, wraz z grupą wyjątkowych specjalistów, potrafimy pracować o każdej porze, niezależnie od dnia tygodnia, by przywrócić cenne informacje naszych klientów. Naszą domeną nie jest tylko odzyskiwanie danych ale także uruchomienie systemu u klienta w najkrótszym możliwym czasie. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie danych tak, by zminimalizować ryzyko kolejnej ich utraty.

Wiem, jakie znaczenie mają dane. Wielu sytuacji krytycznych można by było uniknąć poprzez odpowiednie zabezpieczenie danych, tworzenie kopii zapasowych. Naszym klientom zawsze tłumaczymy co się stało i jak mogą takim sytuacjom zapobiec.

Dlatego staram się dotrzeć do jak największej grupy osób związanych z branżą IT, by przekazać im swoją wiedzę i doświadczenie. Razem możemy znaleźć skuteczny sposób na zabezpieczenie. Przed koniecznością ratowania danych. Oszczędzając tym samym stres i finanse.

Gdy poznałem tajniki działania komputerów a przede wszystkim dysków twardych kolejną pasją która we mnie się narodziła jest poznawanie umysłu miedzy innymi przez medytację.

Moje życiowe motto to: „Nie szkodzić światu i innym istotom, pracować nad sobą by każdego dnia dawać z siebie to co we mnie jest najlepsze.”


Jeśli pracujesz w branży IT  lub poprostu hcesz nawiązac kontakt- zadzwoń lub napisz do mnie.
Porozmawiajmy o współpracy.

UratujemyTwojeDane.pl
Sebastian Lech, tel. 505 644 151
email: S.Lech@UratujemyTwojeDane.pl
FaceBook.com/Sebastian.Lech
Linkedin.com/in/Sebastian-Lech

 

 

Uratujemy Twoje Dane sp. z o.o.

Uratujemy Twoje Dane sp. z o.o.

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Uratujemy twoje dane w profesjonalnym laboratorium z każdego rodzaju nośników cyfrowych oraz macierzy Raid. Usługi wykonywane są na miejscu w Olsztynie. 

Usługa ekspres - odzyskiwanie nawet w 2h.

Doświadczenie w odzyskiwaniu danych ponad 6 lat 

Dysponujemy obszerną kolekcją - ponad 4000 nośników na miejscu na części, które są niezbędne do odzyskania danych.

Dodatkowo pomożemy w zdarzeniach informatycznych nagłych i krytycznych , doradzimy w zakresie zabezpieczania danych cyfrowych

http://UratujemyTwojeDane.pl

Jana Janowicza 2/45, 10-692 Olsztyn