Jerzy Kawa

Edytuj Profil

Właściciel firmy doradczej C.V. Market, Członek Zarządu Warmia Invest Group i E-sportsponsorship oraz marek: C.V. Market, CV Telemark oraz WING. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne (praca dla polskich firm Stomil-Olsztyn SA, Wpisz SA, InQbe Inkubator Przedsiębiorczości IT/Internet, Olsztyńska Szkoła Biznesu oraz międzynarodowych: praca dla Michelin Group oraz współpraca z Continental AG Goodyear Tire and Rubber Company. Realizował projekty reklamowe i badawcze z sieciowymi agencjami reklamowymi Lintas, Corporate Profiles i instytutami badania rynku i opinii społecznej. Członek władz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (w tym Zarządu Oddziału w Olsztynie i Zarządu Krajowego) oraz członek organizacji przedsiębiorców WMZPP „Lewiatan” i OGWB w Olsztynie. Laureat wielu nagród, w tym dla firm doradczych (własna firma CV Market – 4-krotnie) oraz za najlepszy film reklamowy pt. „GIRL” w 1996r. dla firmy Stomil-Olsztyn SA (we współpracy z Agencją Reklamową Lintas) i za najlepsze stoiska targowe na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Poznaniu i Olsztynie, odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek marek Kormoran i Stomil-Steel, autor lub mentor kilkudziesięciu biznes planów, planów marketingowych, programów badawczych i edukacyjnych.

Równolegle prowadził ożywioną działalność naukową i edukacyjną w zakresie biznesu i ekonomii (wieloletni trener I klasy ODiTK Gdańsk, pracownik naukowo-Uniwersytet Warmińsko Mazurski, Wyższa szkoła Informatyki i Zarządzania, OLYMPUS Szkoła Wyższa, Towarzystwo Wiedzy Powszechnej). Opiekun młodzieży akademickiej skupionej w kole Ekonomii i Prawa WPiA UWM w Olsztynie. Wykładowca Roku 2014/15 - tytuł przyznany przez Uniwersytet Dzieci. Autor i współautor publikacji (w tym 3-ch książek i 6-ciu raportów badawczych), programów szkoleniowych, wykładów i warsztatów z zakresu: ekonomia, organizacja i zarządzanie, marketing i PR oraz etyka zawodu i savoire vivre dla studentów, przedsiębiorców oraz pracowników Kancelarii Premiera RM, ministerstw oraz samorządów.

C.V. Market®

C.V. Market®

Firma C.V. Market® istnieje od 15 maja 2000r. Wspiera przedsiębiorców w tworzeniu biznes planów, strategii marketingowych i modeli biznesowych oraz ich finansowaniu.

Firma została nagrodzona laurem TOP Mazur i certyfikatem Ogólnopolskiego Rankingu dla Firm Doradczych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w l.2005 i 2007r.

Nasze marki i produkty: CV TELEMARK, CV Zespół, Warmia Invest Group/WING, E-sportsponsorship.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie korporacyjne i w skali MŚP, na rynkach krajowych i zagranicznych.

Członek OGWB i WMZPP „Lewiatan”.

http://www.cvm.com.pl

Turkowskiego 3 lok. 23, 10-691 Olsztyn

Marki