Bartłomiej Opajdowski

Edytuj Profil

Od urodzenia byłem mieszkańcem Rumi, gdzie ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Konrada Korzeniowskiego oraz Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w klasie gitary. Studia licencjackie na kierunku Informatyka i Ekonometria (specjalność Informatyka Stosowana) ukończyłem z wyróżnieniem w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, studia magisterskie zaś w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu na kierunku Informatyka w Zarządzaniu.

W 2016 roku przeprowadziłem sie do Olsztyna, gdzie utworzyłem biuro firmy Webtechnika - specjalizujące się w tworzeniu CMSów, CRMów i wszelkich serwisów na potrzeby klientów w języku Python.

Prywatnie pasjonuję się siatkówką, a także żeglarstwem (wielokrotnie byłem reprezentantem miasta Rumi w regatach oraz organizowałem rejsy morskie). Interesuję się też fotografią.

Webtechnika sp. z o.o.

Webtechnika sp. z o.o.

Webtechnika to software house bazujący na języku python wraz z technologiami towarzyszącymi takimi jak:

  • django
  • javascript
  • postgresql

i wiele innych (do zobaczenia na naszej stronie www)

W naszej pracy wykorzystujemy serwery tradycyjne jak i rozwiązania serverless - w oparciu o rozwiązania AWS.

Działamy też za granicą pod marką djangohouse.com

jeśli potrzebujesz niestandardowych, dedykowanych rozwiązań wychodzących poza proste CMSy jak Wordpress czy Joomla - Webtechnika będzie doskonałym wyborem.

https://webtechnika.pl

Piłsudskiego 77a, 10-449 Olsztyn

Marki

CloudFormers sp. z o.o.

CloudFormers sp. z o.o.

W Cloudformers specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług administracyjnych UNIX, które zaspokajają unikalne potrzeby firm wymagających dedykowanych zasobów sprzętowych. Nasi doświadczeni administratorzy zapewniają bezproblemowe zarządzanie, monitorowanie i optymalizację infrastruktury typu bare metal, umożliwiając wykorzystanie pełnej mocy serwerów fizycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o udostępnianie, konfigurowanie czy konserwację serwerów typu bare metal, nasze dostosowane rozwiązania gwarantują wysoką wydajność, bezpieczeństwo i skalowalność, umożliwiając skupienie się na podstawowej działalności, podczas gdy my zajmujemy się złożonością zarządzania infrastrukturą.

Jako zaufany partner AWS, Cloudformers oferuje najwyższej klasy wiedzę specjalistyczną w zakresie zarządzania i optymalizacji środowiska Amazon Web Services. Nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się wszystkimi aspektami AWS, od projektowania architektury i wdrożenia po bieżące monitorowanie, poprawę bezpieczeństwa i optymalizację kosztów. Wykorzystując naszą dogłębną wiedzę na temat usług AWS i najlepszych praktyk, zapewniamy, że Twoja infrastruktura chmurowa pozostaje odporna, wydajna i zgodna z Twoimi celami biznesowymi. Dzięki Cloudformers możesz wykorzystać pełny potencjał AWS, zachowując jednocześnie bezpieczne i wydajne środowisko.

https://cloudformers.pl

Piłsudskiego 77a, 10-449 Olsztyn