Wizerunek w biznesie - Justyna Chełchowska

07.09.2022

Justyna

Wrześniowe spotkanie biznesowe rozpoczęliśmy prezentacją o wizerunku w biznesie, jego roli i znaczeniu w dzisiejszym świecie.

Prezentację poprowadziła Justyna Chełchowska, trenerka, menadżer oraz założycielka firmy Stylowy Biznes z Olsztyna. Od ponad dwóch lat zawodowo zajmuje się kreowaniem wizerunku w biznesie łącząc ze sobą ponad 20 letnie doświadczenie pracy w korporacji i udziale w wielu projektach, pasji do fotografii oraz zamiłowaniu do ludzi, estetyki. Justyna jest nie tylko fotografem ale także stylistką wizerunku biznesowego co pozwala jej w stu procentach realizować wiele ciekawych projektów.

 

Ofertę swoją kieruje do klienta indywidualnego oraz biznesowego wspierając Ich m.in. w zakresie:

1. Sesji fotograficznych  - portret ( np. biznesowy, wizerunkowy, kobiecy)

2. Doradztwie w zakresie kreowania wizerunku, wsparcie w wyborze stylizacji (nie tylko do sesji fotograficznych), budowania biznesowej szafy kapsułowej

3. Szkolenia, doradztwo dla właścicieli firm i ich pracowników a w tym audyty z zakresu istniejących standardów w firmie (możliwość szkoleń z dofinansowaniem)

4. Wsparcie dla osób poszukujących swojego stylu - nastawienie na klienta z niskim poczuciem własnej wartości, po traumach, rozwodach, trudnych związkach.

Jeżeli jesteś na etapie odświeżenia swojego wizerunku lub jego budowania zachęcamy do kontaktu z Justyną.

www.stylowybiznes.net

https://www.facebook.com/Foto-Portrety-Justyna-Che%C5%82chowska-115028514420588

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie 21.09.2022 do Koszar Funka o godz. 8:30.

 

Do zobaczenia!

Stowarzyszenie OGWB

https://www.facebook.com/ogwbpl

 

 

 

Galeria