Sylwia Kucko - Wywiad

12.07.2020

Studio Nero

Nasza "przygoda" ze Studio Nero zaczęła się w marcu 2017. Można więc powiedzieć, że nasz biznes jest jeszcze bardzo młody i cały czas w fazie rozwoju, a pomysłów na rozwój nam nie brakuje. Pomysł na założenie własnej firmy kiełkował w naszych głowach od jakiegoś czasu. Zanim powstało Studio Nero pracowaliśmy wspólnie przez 10 lat - znaliśmy siebie nawzajem, swoje podejście do obowiązków, ogromne zaangażowanie we wszystko, co robimy i przede wszystkim mieliśmy przeczucie, że tworzymy zgrany team. Tak więc powstało Studio Nero a Studio Nero to my - Sylwia, Kasia i Mirek.
 
Naszym założeniem było stworzenia miejsca, jakiego do tej pory na naszym lokalnym rynku nie było - kameralnego i przytulnego, w którym klienci czuliby się swobodnie i komfortowo wybierając materiały do swojego domu czy mieszkania. Są to to bardzo ważne decyzje, ponieważ tworzymy swoje indywidualne wnętrza, w których mamy się czuć przyjemnie, i które zazwyczaj są realizowane na kilka lat. Tak wyselekcjonowaliśmy naszą ofertę, aby klienci mogli wybierać u nas spośród setek najbardziej unikatowych wzorów płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, armatury, które sprowadzamy bezpośrednio z Włoch i z Hiszpanii. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o tapety i oświetlenie. Płytki, w tym płyty wielkoformatowe, wiodą prym w naszym studiu. Są to materiały, które dostarczamy również na mniejsze i większe inwestycje - między innymi restauracje, pensjonaty, hotele. Architekci i projektanci wnętrz mają do dyspozycji szeroką bazę materiałów do swoich projektów.
 
Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, jednak nasze doświadczenie, znajomość branży, ale przede wszystkim to, że kochamy to, co robimy (tak, my naprawdę kochamy płytki :-D), pasjonujemy się naszą pracą i tworzymy zgrane trio sprawiły, że nasz projekt "Studio Nero" wypalił. Sytuacja sprzed kilku miesięcy, kiedy ogłoszono początek pandemii, szczególnie pokazała nam jak ważne jest wspólne rozwiązywanie problemów i zapobieganie porażkom.
 
Przed nami kolejne cele, kolejne marzenia do realizacji. Jesteśmy na etapie, na którym całą swoją energię angażujemy w rozwój firmy i pozyskanie nowych klientów. Chcielibyśmy, aby Studio Nero było postrzegane jako firma, która w całości pomoże klientowi w stworzeniu wymarzonego wnętrza, zdejmując z niego stres związany z wykończeniem swojego "M". 

Galeria