Nie każdy kto ma polisę jest ubezpieczony - Damian Zawadzki

10.03.2021

Agnieszka Czupryn

Na ostatnim spotkaniu Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu, Damian Zawadzki zwrócił nam uwagę na bardzo istotny aspekt związany z ubezpieczeniem. Nie każdy kto ma polisę jest ubezpieczony. Często płacimy za duże składki, a jeszcze częściej zakres ubezpieczenia nie jest wystarczający. Weryfikacja posiadanych rozwiązań i zabezpieczeń to podstawa.

Większość osób trwa w poczuciu fałszywego bezpieczeństwa, ponieważ posiada już jakieś ubezpieczenie. Jednak te umowy, zakładane zwykle wiele lat temu, nie zmieniały się razem z ich posiadaczami, ani ich sytuacją rodzinną. Bywa, że nawet stosunkowo nowe polisy nie wpisują się w standard rynkowy i w tej samej cenie można zyskać dużo szerszy ich zakres.

Najskuteczniejszym i najbardziej efektywnym sposobem jest posiadanie indywidualnego ubezpieczenia na życie. Najważniejszymi pozycjami są oczywiście ubezpieczenie w razie śmierci, poważnego zachorowania i niezdolności do pracy, czyli sytuacja kiedy nie jesteśmy w stanie zarabiać pieniędzy. Dodatkowo w zakres ochrony wchodzą też wszystkie inne formy ubezpieczeń np. ubezpieczenia grupowe. Wszystko po to, aby w pełni zabezpieczyć siebie i rodzinę w razie nieszczęścia. Damian Zawadzki to ekspert w zakresie ubezpieczeń. Skontaktuj się z nim i sprawdź, czy Twoja polisa rzeczywiście Cię ochroni.

http://uczciwieoubezpieczeniach.pl/ FB: https://www.facebook.com/UczciwieOUbezpieczeniach

Galeria