Najczęściej popełniane błędy przy budowie marki osobistej - Agnieszka Czupryn

17.02.2021

Agnieszka Czupryn

Żyjemy w czasach, w których marka osobista ma szczególne znaczenie, a odpowiednio zbudowany wizerunek wpływa na zwiększenie liczby klientów, przychodów, realizację celów i marzeń.

Przypomina o tym Agnieszka Czupryn, właścicielka agencji marketingowej ACEDORA, która zajmuje się wsparciem przedsiębiorców w budowaniu ich marek osobistych.

Na naszym cotygodniowym spotkaniu, Agnieszka  przygotowała prezentację o tym, jakich błędów nie warto popełniać przy budowie swojej marki. A jeśli już te błędy popełniasz, to jak można je naprawić. Uczestnicy usłyszeli m.in. o metodzie na Bezy, na Dr. Jekyll and Mr. Hyde czy na Zająca. 

Wszyscy zebrani  na naszym środowym spotkaniu online dowiedzieli się także, że nie ma magicznej fasolki, która pomoże zbudować markę osobistą w jedną chwilę. Gdyż jest to proces, który rozpoczyna się odpowiednią strategią i właściwie nigdy się nie kończy. 

Jeśli myślisz o świadomym budowaniu swojej marki osobistej - skontaktuj się z Agnieszką Czupryn: www.acedora.pl 

Zajrzyj też na naszą stronę na FB i sprawdź, o czym będziemy mówić na kolejnym spotkaniu Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu: https://www.facebook.com/ogwbpl
Zapraszamy serdecznie na nasze spotkania!

Galeria