Konferencja - spotkanie online przedsiębiorców

14.04.2021

Agnieszka Czupryn

Lokalne możliwości biznesowe  - to bezpłatna konferencja online, która organizowana jest 27 kwietnia o godzinie 17.00 przez Olsztyńską Grupę Wspierania Biznesu.

Wydarzenie nastawione jest przede wszystkim na networking, czyli nawiązywanie relacji biznesowych. 

- W sytuacji, gdy nie mamy możliwości uczestniczenia w tradycyjnych konferencjach, targach czy innych wydarzeniach biznesowych, gdzie moglibyśmy poznać wiele osób w jednym miejscu, takie spotkania online jak nasza konferencja dają niesamowite możliwości do kontaktu, do pozyskania klientów czy partnerów biznesowych - mówi Damian Zawadzki, przedstawiciel Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu, organizatora wydarzenia.

Oprócz tego, na uczestników czekają inspiracje związane z promocją lokalnego biznesu, czy też przykłady firm, które aktywnie działają w nowej rzeczywistości. Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody - vouchery na usługi lub produkty członków Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu. 

OGWB to grupa biznesowa, skupiająca przedsiębiorców z Olsztyna i okolic, dla których ważne są dobre relacje w biznesie a także merytoryczne wsparcie w rozwijaniu firm. Raz w tygodniu odbywają się spotkania Grupy, na które zapraszani są wszyscy chętni przedsiębiorcy. To doskonały moment, by zaprezentować swoją działalność, czy znaleźć nowych klientów lub partnerów biznesowych. Obecnie spotkania odbywają się online, w każdą środę o godzinie 8.30. Link do aktualnego spotkania znaleźć można na stronie OGWB, na Facebooku. 

Szczegóły konferencji a także bezpłatna rejestracja dostępna jest na stronie. Uwaga! Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona:  https://konferencja.ogwb.pl/

Galeria