Aktualności

Częstotliwości dla ciała, psychiki i ducha - Edyta Derecka

Podstawowe informacje

24.05.2023 (Środa)
Koszary Funka ul. Kasprowicza 4 10-165 Olsztyn

Opis

Cotygodniowe spotkania OGWB są doskonałą możliwością nawiązania nowych, wartościowych kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

To także okazja, aby się przedstawić i opowiedzieć o swojej działalności. Dziś swoją wiedzą podzieliła się nami dr Edyta Derecka, terapeuta medycyny informacyjnej i energetycznej i przybliżyła nam temat częstotliwości i ich wykorzystania dla wsparcia ciała, psychiki i ducha.

Mogliśmy przypomnieć sobie, że nasz organizm jest systemem elektrycznym a na stan naszego zdrowia wpływa odpowiednie napięcie błony komórkowej, które dla zdrowiej komórki wynosi około -70 mV. Jeśli nie dbamy o nasz sposób odżywiania, jesteśmy poddani toksynom, trwałemu stresowi w domu i/lub pracy, a myślenie obciążają negatywne przekonania, to ma to wszystko wpływ na stan błony komórkowej. Ta traci z czasem swoje właściwe napięcie, komórka słabnie, pojawiają się w niej stany zapalne, niekontrolowany podział i w następstwie tego choroby. Właściwie dobrane częstotliwości służą pokonaniu tego stanu, usunięciu stanów zapalnych i przywróceniu witalności.

Więcej informacji o działaniu częstotliwości i terapii w tym zakresie znajdziesz na stronie Edyty Dereckiej: www.tune-in.pl

 

Zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach!

Stowarzyszenie OGWB

Album

Sprawdź również

Pompa ciepła  vs fotowoltaika - konfrontacja technologii - Piotr Jakóbiak&Piotr Grygorczyk

Środa

17.05.2023

Pompa ciepła vs fotowoltaika - konfrontacja technologii - Piotr Jakóbiak&Piotr Grygorczyk

Dowiedz się więcej
Kancelaria Concierge - Grzegorz Harhaj&Marek Rembieliński

Środa

10.05.2023

Kancelaria Concierge - Grzegorz Harhaj&Marek Rembieliński

Dowiedz się więcej
LOKALNE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE maj 2023

Wtorek

09.05.2023

LOKALNE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE maj 2023

Dowiedz się więcej