Cele przedsiębiorcy, czyli po co to robimy - Damian Zawadzki

24.04.2024

OGWB

Każde z naszych spotkań, oprócz networkingu zawiera panel dyskusyjny oraz prezentacyjny. Prezentacje prowadzone są przez naszych ekspertów z różnych dziedzin. Taką formę możemy gwarantować dzięki naszym Członkiniom i Członkom Stowarzyszenia, którzy są reprezentantami wielu branż na rynku.

Prezentacje nasze oparte są nie tylko na wiedzy ale przed wszyskim doświadczeniu danej osoby w branży oraz doświadczeniu jako przedsiębiorcy.

Na naszym dzisiejszym spotkaniu Damian Zawadzki, który jest także Prezesem naszego Stowarzyszenia, poprowadził panel dyskusyjny dotyczący celu przedsiębiorcy. Droga jaką przechodzi przedsiębiorca, a czego osoby postronne nie widzą,  często bywa kręta i ciężka. Na tej  drodze  często spotykamy niepowodzenia, niechęć, brak motywacji, wewnętrznego krytyka. Ale można temu zaradzić, pomóc sobie. Jak? Po szczegóły zapraszamy do Damiana :)

https://www.facebook.com/DamianZawadzkiAkademiaUbezpieczen

 

Zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach :) Spotkania są bezpłatne i niezobowiązujące Cię do przyłączenia się do naszego Grona zakręconych na biznes ludzi :)

https://www.facebook.com/ogwbpl/

 

Stowarzyszenie OGWB

 

 

 

 

 

 

Galeria