Lilia Wiśniewska

Prowadzę firmę reklamową od 1982 roku. Ukończyłam szkołę o kierunku reklamowym w Katowicach. Praca w reklamie jest moją pasją. Cieszy mnie kiedy możemy podjąć się nietypowego zadania dzięki czemu mogę się rozwijać.
Moja firma jest na rynku od 38 lat, ciągle się rozwija i zdobywa nowe doświadczenia.

Agencja Reklamowa Lilka Art Lilia Wiśniewska

Agencja Reklamowa Lilka Art Lilia Wiśniewska

Oferujemy produkcję wysokiej klasy reklam zewnętrznych . Wykonujemy litery przestrzenne, kasetony, plansze, szyldy, banery, tablice informacyjno-reklamowe, stojaki, roll-upy oraz oklejamy samochody. 
Chętnie pomożemy Państwu dobrać tworzywa, z których zostaną wyprodukowane reklamy oraz wskażemy najlepsze techniki wytwórcze. Realizujemy również wydruk: ulotek, wizytówek, kart biznesowych, kalendarzy, teczek, folderów, papieru firmowego etc.
Chętnie podejmiemy się również realizacji zleceń nietypowych. Jeżeli szukacie Państwo firmy, która zajmie się produkcją wysokiej jakości szyldów, liter przestrzennych i szeroko pojętej reklamy zewnętrznej zapraszamy do kontaktu z nami.
Lilka Art to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na terenie Olsztyna od ponad 20 lat. Zajmujemy się reklamą od A do Z, budując wizerunek większości lokalnych firm.
Zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się przy ulicy Oficerskiej 5 w Olsztynie.

Adres strony: https://www.lilkaart.pl/ Adres: Oficerska 5
10-000 Olsztyn