Sziraz Nebo

Inżynier zootechnik, treser psów, ratownik weterynaryjny, ratownik KPP, instruktor treibball, instruktor jazdy konnej, hipoterapeuta, wychowawca wypoczynku, kierownik wypoczynku.

Treser w szkole dla psów oraz opiekun w hotelu "Uniwersytet Czterech Łap - Animals sp. z o.o." Prezes "Fundacji Niebiańska Wataha - Remedium dla Zwierząt".

Ze zwierzętami mam styczność od urodzenia i od zawsze były moją pasją. Osobiście jest właścicielem ośmiu amstaffów.

Uniwersytet Czterech Łap - Animals sp. z o.o.

Uniwersytet Czterech Łap - Animals sp. z o.o.

Uniwersytet Czterech Łap to przede wszystkim szkoła dla psów oraz hotel dla psów i małych zwierząt prowadzony przez rodzinę.

Większość właścicieli czworonogów, gdy usłyszy "szkolenie psa" to myśli o tzw. posłuszeństwie, przez co często myślą, że pies po takiej nauce będzie się ich zawsze i wszędzie słucha oraz wykonywał polecenia. Natomiast szkolenie psa polega przede wszystkim na nauce WZAJEMNEGO zrozumienia między właścicielem a jego pupilem.

Adres strony: http://www.szkoleniepsow.com Adres: Świerkowa 26 (wejście od ul. Bałtyckiej)
10-174 Olsztyn

"Fundacja Niebiańska Wataha - Remedium dla Zwierząt"

"Fundacja Niebiańska Wataha - Remedium dla Zwierząt"
"Fundacja Niebiańska Wataha - Remedium dla Zwierząt" nie jest jak większość fundacji pomagającym "kotkom i pieskom". Fundacja ta ma za zadanie pomaganiem nie tylko zwierzętom, ale również właścicielom tych zwierząt. Jednym z naszych głównych priorytetów jest stworzenie pierwszej na Warmii i Mazurach Karetki Pogotowia dla Zwierząt, a także chcemy edukować społeczeństwo na tematy pro-zwierzęce oraz wspomagać urzędom i gminom w prawidłowym realizowaniu ustawy o ochronie zwierząt i zapobieganiu bezdomności.
Adres strony: http://niebianskawataha.pl Adres: Świerkowa 26 (wejście od ul. Bałtyckiej)
10-174 Olsztyn