Łukasz Matyjewicz

Osoba ambitna, stawiająca sobie bardzo wysokie cele. Dla Łukaszyka rzeczy niemożliwe nie istnieją. Uwielbia ciężka pracę i wyzwania. Realizuje się nie tylko w biznesie, ale również w swoich pasjach - triatlonista i maratończyk, płetwonurek i fotograf. Zawodowo interesuje się automatyką i maszynami, inwestowaniem na GPW oraz w nieruchomościach.

Wizard Serwis

Wizard Serwis

Firma Wizard Łukasz Matyjewicz oferuje usługi związane z montażem i serwisem urządzeń i maszyn przemysłu gastronomicznego oraz spożywczego.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych takich jak: hotele, restauracje, szkoły, szpitale, zakłady produkcyjne oraz klientów sieciowych: stacje benzynowe, sklepy mało i wielkopowierzchniowe itp.

Jesteśmy autoryzowanym serwis partnerem takich producentów jak: Wiesheu, Rational, Retigo, Winterhalter, Meiko, Juka, Igloo, Dora-Metal, Kromet, Fagor, Hendi.

Instalujemy i serwisujemy takie urządzenia jak:

Piece konwekcyjno-parowe, zmywarki przemysłowe, automatyczne i kolbowe ekspresy do kawy, gazowe i elektryczne urządzenia grzewcze, urządzenia chłodnicze, maszyny do obróbki mechanicznej itp.

Naszym atutem jest:

  • bardzo dobrze wyszkolona kadra techników serwisu;
  • obszar działania serwisu w promieniu 100 km od Olsztyna;
  • szybki czas reakcji po zgłoszeniu awarii urządzenia;
  • bardzo dobre zaplecze techniczne – narzędzia, części, wiedza;
  • chęć niesienia pomocy urządzeniom i ich właścicielom ;-)

Doradzamy w wyborze i sprzedajemy: filtry do wody, chemię przemysłową do gastronomii, części zamienne do serwisowanych urządzeń.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Adres strony: http://www.wizard.net.pl Adres: Stalowa 5B
10-420 Olsztyn